مدیر بیمارستان امام خمینی ره اهواز به تشریح عملکرد ۱۰ ماهه این بیمارستان پرداخت و اظهار داشت : از ابتدای سال تا پایان دی ماه بیش از ۲۵۰ هزار نفر به بیمارستان امام خمینی ره اهواز مراجعه داشتند، اعمال جراحی انجام شده در این مدت بیش از ۲۷ هزار مورد بوده که شامل اعمال جراحی […]

مدیر بیمارستان امام خمینی ره اهواز به تشریح عملکرد ۱۰ ماهه این بیمارستان پرداخت و اظهار داشت : از ابتدای سال تا پایان دی ماه بیش از ۲۵۰ هزار نفر به بیمارستان امام خمینی ره اهواز مراجعه داشتند، اعمال جراحی انجام شده در این مدت بیش از ۲۷ هزار مورد بوده که شامل اعمال جراحی قلب، چشم، ارتوپدی، زنان، فک و صورت، اورولوژی، گوش و حلق و بینی، کاشت حلزون، اعمال جراحی مداخله‌ای رادیولوژی، پیوند قرنیه، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی بوده است.

کرامت جاودان زاده ضمن برشمردن موارد دیگری از عملکرد این مرکز عنوان کرد: از ۶ هزار مورد زایمان طبیعی و سزارین در مدت زمان ۱۰ ماهه صورت گرفته است. همچنین قریب به ۴ هزار مورد آندوسکوپی، کلونوسکوپی و برونکوسکوپی برای بیماران مراجعه کننده انجام شده است.

وی در ادامه افزود: بخش تصویربرداری بیمارستان شامل بخش‌های MRI، سونوگرافی، سی تی اسکن و رادیولوژی بیش از یکصد هزار مورد خدمات ارائه شده است.

جاودان زاده در پایان گفت: همچنین بیش از ۱۶ هزار جلسه دیالیز جهت بیماران دیالیزی صورت گرفته شده و قریب به ۲۲۰ هزار مورد آزمایشگاه این بیمارستان پذیرش داشته که شامل بیماران بستری و سرپایی بوده است.

لازم بذکر است که بیمارستان امام خمینی ره اهواز دارای ۳۶ بخش بستری تخصصی و فوق تخصصی و ۲۷ اتاق عمل، ۲۰ واحد پاراکلینیکی، ۳۱ درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی و بیش از ۱۰۰۰ تخت بستری و سرپایی است.

  • نویسنده : صدای هم وطن
  • منبع خبر : پیوند ایرانیان