نیروی انتظامی اعلام کرد: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، روز گذشته (چهارشنبه) تعداد ۲۵ هزار و ۶۱۲ پیامک به رانندگان خاطی و بی‌توجه به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا ارسال شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، در حوزه اعمال قانون و در چارچوب کنترل زنجیره کرونا در طرح محدودیت شبانه تعداد […]

نیروی انتظامی اعلام کرد: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، روز گذشته (چهارشنبه) تعداد ۲۵ هزار و ۶۱۲ پیامک به رانندگان خاطی و بی‌توجه به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در حوزه اعمال قانون و در چارچوب کنترل زنجیره کرونا در طرح محدودیت شبانه تعداد ۲۱ هزار و ۶۶۷ خودرو و در مناطق نارنجی ۶۸۹ خودرو جریمه و اعمال قانون شدند.

همچنین در ارتباط با اجرای این طرح ۱۳ هزار و ۵۶۲ راننده تذکر شفاهی گرفتند و تعداد پنج هزار و ۳ هزار و ۹۸۴ خودرو که پیشتر توقیف شده بودند، عودت داده شد.

براساس این گزارش، سه هزار و ۵۱۹ نیرو در یک هزار و ۹۵۸ نقطه بکارگیری شدند. همچنین روز گذشته تردد خودروها نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد افزایش داشته است.

براساس این گزارش، از جمله اقدام های انتظامی مرتبط با صنوف ضمن بازدید از شش هزار و ۴۸۹ محل کسب، چهار هزار و ۱۴۸ مورد از اصناف تذکر و ۱۶۸ باب از صنوف پلمب شد.

 

 

صدای هم وطن را بخوانید:

چهار میلیون دز واکسن آسترازنکا تحویل ایران می‌شود

  • نویسنده : صدای هم وطن
  • منبع خبر : پیوند ایرانیان