در کشور ما سرمایه های جوان و با دانشی وجود دارد که هر وقت به آنها اعتماد و اتکا کردیم نتیجه مطلوب گرفتیم که نمونه ی بارز آن صنعت نفت است . وی افزود : با خروج مهندسان و کارکنان خارجی از صنعت نفت ، کارکنان متعهد صنعت نفت اختیار عمل را بدست گرفتند و نه تنها نیازی به خارجی ها پیدا نکردیم بلکه امروز پروژه های بزرگ نفتی با آنهمه پیچیدگی توسط جوانان ایرانی بدون نیاز به دانش و تکنولوژی غرب ، طراحی ، احداث و راهبری می شود .

آیین افتتاح و بهره برداری از استخر سرپوشیده شهر لالی صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولین شهری برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمد گرمسیری امام جمعه – مهندس قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان – سرکار خانم سحر احمدی بخشدار مرکزی حضور داشتند .
امام جمعه شهرستان لالی طی سخنانی ضمن تقدیر از اهتمام شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به ارایه خدمات در حوزه مسئولیت های اجتماعی در شهرستان کم برخوردار و نفتخیز لالی گفت : احداث این استخر از توجه نفت به جذب جوانان و نوجوانان به سمت ورزش و سلامتی نشان دارد .
حجت الاسلام والمسلمین محمد گرمسیری افزود : در این شرایط سخت تحریمی اگر همه ما در کنار یکدیگر قرار بگیریم می توانیم طرح های خوبی را پیشنهاد و به بهره برداری برسانیم که منشاء خیر و تحول برای آحاد مردم باشد .
وی ادامه داد : در کشور ما سرمایه های جوان و با دانشی وجود دارد که هر وقت به آنها اعتماد و اتکا کردیم نتیجه مطلوب گرفتیم که نمونه ی بارز آن صنعت نفت است .
وی افزود : با خروج مهندسان و کارکنان خارجی از صنعت نفت ، کارکنان متعهد صنعت نفت اختیار عمل را بدست گرفتند و نه تنها نیازی به خارجی ها پیدا نکردیم بلکه امروز پروژه های بزرگ نفتی با آنهمه پیچیدگی توسط جوانان ایرانی بدون نیاز به دانش و تکنولوژی غرب ، طراحی ، احداث و راهبری می شود .
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز طی سخنانی با اشاره به اجرای پروژه های مختلف و ارایه خدمات متنوع در حوزه مسئولیت های اجتماعی به شهروندان شهرها و روستاهای مجاور یا واقع در حوزه ی عملیاتی این شرکت گفت : پروژه ی استخر سرپوشیده شهر لالی نیز جزو همین پروژه ها و در چارچوب حوزه مسئولیت های اجتماعی می باشد .
مهندس قباد ناصری با اشاره به محدودیت های مالی و متوقف شدن اغلب پروژه ها اظهار داشت : لازم است در اینجا تقدیر و تشکر ویژه ای از مساعدت ها و پیگیری های جناب مهندس محمدی مدیرعامل محترم شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب داشته باشم که همواره نگاهی ویژه به این شرکت داشته و علیرغم همه محدودیت های مالی همواره نگاهی مثبت به پروژه های حوزه مسئولیت های اجتماعی این شرکت از جمله پروژه استخر سرپوشیده لالی داشته اند .
وی در خصوص جزییات پروژه ی احداث شده اظهار داشت : این پروژه در زمینی به وسعت ۲۸۰۰ متر مربع ، زیربنای ۳۱۰۰ متر مربع و هزینه ای افزون بر ۹۲ میلیارد ریال در مدت زمان ۴ سال اجرا گردیده و هدیه ای است از سوی صنعت نفت به نوجوانان و جوانان شهر نفتخیز و کم برخوردار لالی .
وی در خاتمه گفت : این استخر مجهز به جکوزی – سونا خشک و سونا بخار – سیستم اعلان آتش سوزی – استخر کودکان – سالن بدنسازی و انجام ورزش های هوازی – بخش اداری – سیستم تهویه سرد و گرم – سیستم برق اضطراری و جایگاه تماشاچیان به ظرفیت ۵۰ نفر می باشد که به همت همکاران مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طراحی و نظارت گردیده است .

  • نویسنده : صدای هم وطن
  • منبع خبر : پیوند ایرانیان