دزفول- ایرنا- ۲ هزار بسته معیشتی از سوی شرکت کشت و صنعت نیشکر کارون بین خانواده های نیازمند ساکن در شهرها و روستاهای اطراف این شرکت توزیع شد.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:این بسته های معیشتی به ارزش هشت میلیارد ریال شامل برنج، روغن، شکر، سویا، رب گوجه و ماکارونی بوده که بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
روح الله رضازاده با بیان اینکه پیش از این نیز این شرکت یک‌هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع کرده است افزود: با موافقت مدیرعامل این شرکت، ۱۴۰  نفر از ایتام با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی زیر پوشش شرکت کشت صنعت کارون قرار گرفتند.
وی ابراز امیدواری کرد این مجتمع بزرگ صنعتی با پشت سر گذاشتن مشکلات پیش روی تولید در راستای رسالت اجتماعی خود مساعدت ها و کمکهای بیشتری به مردم منطقه ارائه دهد.

شرکت کشت و صنعت کارون با افزون بر ۴۵ هزار هکتار اراضی کشاورزی و کمپ صنعتی از شرکت‌های بزرگ کشور در زمینه تولید شکر است.

این مجتمع بزرگ صنعتی در پایان چهل و چهارمین عملیات برداشت و بهره برداری در اریبهشت ماه امسال موفق به تولید ۱۷۰ هزار تن شکر زرد شد.

به منظور کمک به خانواده های آسیب دیده از کرونا رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه از اردیبهشت ماه سال گذشته در نقاط مختلف کشور آغاز شد.

در پنجمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه ویژه دهه ولایت ۶۰ هزار بسته کمک معیشتی شامل آرد، برنج، روغن و حبوبات از سوی سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان مردادماه توزیع شد.

  • منبع خبر : ایرنا