پروژه بهسازی و ترمیم شبکه جمع آوری فاضلاب بخشی از منازل منطقه بی بیان به همت شرکت بهره برداری نفت وگاز مسجدسلیمان اجرا شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز مسجدسلیمان، اداره خدمات مهندسی و بهسازی اماکن و تاسیسات مدیریت خدمات، در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود اقدام به بهسازی […]

پروژه بهسازی و ترمیم شبکه جمع آوری فاضلاب بخشی از منازل منطقه بی بیان به همت شرکت بهره برداری نفت وگاز مسجدسلیمان اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز مسجدسلیمان، اداره خدمات مهندسی و بهسازی اماکن و تاسیسات مدیریت خدمات، در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود اقدام به بهسازی و ترمیم بخشی از شبکه فاضلاب منازل بی بیان نمود.
طی این اقدام شبکه فاضلاب از قطر ۶ اینچ به قطرهای ۱۲ تا ۱۶ اینچ در عمق ۴ متری تغییر یافت
تا بدینوسیله مشکلات ناشی از انشعابات غیر اصولی حدود ۲۵۰ خانوار غیر شرکتی به شبکه فاضلاب و ۵۰ منزل سازمانی این شرکت که اغلب آنها هم بصورت امانی در اختیار سایر دوایر دولتی می باشد برای مدت زمان طولانی برطرف گردد.
لازم به ذکر است ساخت و سازهای خارج ا ز اصول شهرسازی و بی رویه شهری ، ایجاد باغچه و فضای سبز بر روی شبکه جمع آوری فاضلاب، موجب گردیده بود که علاوه بر افزایش دبی خارج از توان شبکه، ریشه های درختان نیز با نفوذ به درون شبکه موجب انسداد و سر ریز فاضلاب به خیابانهای اطراف و آلودگی و مخاطرات بهداشتی شود که با جایگزینی و ارتقای قطر شبکه جمع آوری فاضلاب، مشکلات مربوطه مرتفع گردید.

  • نویسنده : صدای هم وطن
  • منبع خبر : پیوند ایرانیان