???? عملیات اجرایی ۳ زیرپروژه جهت تکمیل موزه نفت مسجدسلیمان در حال انجام و اجرا است. ???? به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، بمنظور تکمیل این پروژه، ۳ زیر پروژه شامل خدمات مشاوره طراحی محوطه و چیدمان اشیاء به همراه طراحی سیستم‌های روشنایی ، نورپردازی و صوت – تعمیرات ساختمان […]

???? عملیات اجرایی ۳ زیرپروژه جهت تکمیل موزه نفت مسجدسلیمان در حال انجام و اجرا است.

???? به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، بمنظور تکمیل این پروژه، ۳ زیر پروژه شامل خدمات مشاوره طراحی محوطه و چیدمان اشیاء به همراه طراحی سیستم‌های روشنایی ، نورپردازی و صوت – تعمیرات ساختمان – بهسازی محوطه ورودی،اصلاح حصار،اتصال خروجی فاضلاب و تکمیل بلوک B توسط این شرکت تعریف و در حال انجام است.

???? همچنین ۳ زیر پروژه دیگر نیز در مراحل تکمیل شرح کار و برگزاری تشریفات مناقصه است.

???? بنابراین گزارش، زیرپروژه خدمات مشاوره طراحی و چیدمان اشیاء پیشرفت فیزیکی حدود ۵۰ درصدی دارد، عملیات اجرایی زیرپروژه تعمیرات ساختمان توسط پیمانکار تکمیل و در مرحله پایان کار است  و زیر پروژه سوم نیز از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی برخوردار است.

???? با عنایت به نقش این موزه در انتقال تاریخچه شکل‌گیری و فعالیت‌های صنعت نفت به علاقمندان و نسل‌های آتی ، خواست و تلاش مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر آن است تا هرچه زودتر این پروژه مهم و تاثیرگذار به سرانجام برسد.

????نگارش و انتشار: دانوش صالحی ???? تصاویر : محمد باقری