مهندس قباد ناصری ضمن تسلیت ضایعه درگذشت مظلومانه شادروان غلامرضا خالدی، نیروی حراست شرکت در حادثه مذکور، برای رسول کیانی آرزوی بهبودی عاجل کرد. به گزارش صدای هم وطن و  به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس قباد ناصری ضمن تسلیت ضایعه درگذشت مظلومانه شادروان غلامرضا خالدی، نیروی حراست […]

مهندس قباد ناصری ضمن تسلیت ضایعه درگذشت مظلومانه شادروان غلامرضا خالدی، نیروی حراست شرکت در حادثه مذکور، برای رسول کیانی آرزوی بهبودی عاجل کرد.

به گزارش صدای هم وطن و  به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس قباد ناصری ضمن تسلیت ضایعه درگذشت مظلومانه شادروان غلامرضا خالدی، نیروی حراست شرکت در حادثه مذکور، برای رسول کیانی آرزوی بهبودی عاجل کرد و گفت: همه تمهیدات برای شناسایی عاملان این حادثه دیده شده و مراجع ذیربط به صورت مستمر در حال پیگیری پرونده اند.

وی احساس مسئولیت هر دو عزیز را ستودنی توصیف کرد و افزود: از دست دادن عزیزان سخت و دلخراش است اما برخورداری سازمان از این نیروهای متعهد، موجبات مباهات و حصول اطمینان از امنیت دارایی های مردم را فراهم می آورد.

شایان ذکر است مهندس علیرضا دانشی، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز پیشتر، از رسول کیانی عیادت کرده بود؛ علاوه بر این، سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون نیز طی پیامی مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده و همکاران شادروان خالدی تقدیم داشت.