به مناسبت پانزدهم اسفندماه روز درختکاری، با حضور سرپرست فضای سبز فولاد خوزستان و کارکنان این مجموعه، ۱۵۰۰ اصله نهال در اراضی ۲۴ هکتاری در امور منازل و سایت صنعتی شرکت غرس شد. به گزارش خبرنگار روابط عمومی، شرکت فولاد خوزستان همواره به توسعه و نگهداری فضای سبز اهتمام ویژه داشته و با در نظر […]

به مناسبت پانزدهم اسفندماه روز درختکاری، با حضور سرپرست فضای سبز فولاد خوزستان و کارکنان این مجموعه، ۱۵۰۰ اصله نهال در اراضی ۲۴ هکتاری در امور منازل و سایت صنعتی شرکت غرس شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، شرکت فولاد خوزستان همواره به توسعه و نگهداری فضای سبز اهتمام ویژه داشته و با در نظر داشتن تاکید رهبر معظم انقلاب و به منظور جلوگیری از ریزگردها و ترویج فرهنگ‌ درختکاری،‌ ۱۵۰۰ اصله نهال در قالب ۱۰ گونه گیاه را با همکاری واحد فضای سبز شرکت امروز چهارشنبه ۱۴ اسفندماه ۹۸ در سایت صنعتی شرکت و محوطه اراضی ۲۴ هکتاری امور منازل دویست دستگاه غرس نمود.

گفتنی است، مساحت این شرکت در مجموع ۴۰۰ هکتار است و طبق استاندارد می‌بایست ۲۵ درصد فضای سبز ایجاد کند؛ فولاد خوزستان با احتساب فضای سبز داخل و اطراف شرکت، بیش از ۵۰۰ هکتار فضای سبز ایجاد کرده است.