شرکت فولاد خوزستان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، خط تولید ماسک تنفسی خود را با سفارش به شرکت بردیا جنوب افتتاح نمود. به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی، این افتتاحیه عصرگاه ۱۷ اسفندماه ۹۸ با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، حجت‌ الاسلام محمدجواد عادل‌ پور امام جمعه […]

شرکت فولاد خوزستان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، خط تولید ماسک تنفسی خود را با سفارش به شرکت بردیا جنوب افتتاح نمود.
به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی، این افتتاحیه عصرگاه ۱۷ اسفندماه ۹۸ با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، حجت‌ الاسلام محمدجواد عادل‌ پور امام جمعه خرمشهر، حجت‌ الاسلام علی ابراهیمی پور امام جمعه آبادان و علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان و هیات همراه در شرکت بردیا جنوب واقع در شهرک‌ صنعتی خرمشهر انجام شد.
استاندار خوزستان در مراسم افتتاحیه گفت: فولاد خوزستان در همه حال بدنبال خدمت رسانی به شهروندان است و امروز نیز با افتتاح خط تولید ماسک تنفسی از سوی این شرکت گام موثری در راستای حفظ سلامت هم استانی های عزیز برداشته شده است و جا دارد از همت مهندس محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان تقدیر نمایم.
وی افزود: ایفای مسئولیت های اجتماعی از سوی فولاد خوزستان بی نظیر است و این اقدام کمک شایانی به حوزه بهداشت و سلامت استان خواهد کرد و با همت مسئولان این شرکت و شرکت بردیا جنوب قرار است ماسک های فیلتر دار نیز به زودی تولید شود.
گفتنی است، ماسک‌ های یاد شده از پارچه ۱۰۰ درصد کتان و بدون پولیستر، یک بار پیش از ورود به خط تولید و بار دیگر پس از خروج از خط تولید از دستگاه فیوزینگ با گرمای ۱۸۰ درجه، استرلیزه می‌شوند، همچنین خط تولید شامل: دولتا کاری، سردوزی، پیلی‌ دوزی، نصب کِش و بسته بندی می باشد.

این گزارش حاکی است، این خط تولید توانایی آماده سازی روزانه چهار هزار ماسک برای توزیع میان مردم مناطق محروم، بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی را دارا می‌باشد.