شرکت فرهنگ ورزش و ارتقای سلامتی کارکنان و خانواده آنان با همکاری شورای فرهنگی و حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی اقدام به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی نمود. به گزارش خبرنگار ما،  این همایش صبح روز جمعه ۲۹ آذفولاد خوزستان به منظور ترویج رماه ۹۸ با حضور ۱۵۰۰ تن از کارکنان فولاد خوزستان به همراه […]

شرکت فرهنگ ورزش و ارتقای سلامتی کارکنان و خانواده آنان با همکاری شورای فرهنگی و حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی اقدام به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی نمود.
به گزارش خبرنگار ما،  این همایش صبح روز جمعه ۲۹ آذفولاد خوزستان به منظور ترویج رماه ۹۸ با حضور ۱۵۰۰ تن از کارکنان فولاد خوزستان به همراه خانواده از  حسینیه ۳۰۰ دستگاه تا فضای سبز مجاور تربیت بدنی دویست دستگاه برگزار شد.
این گزارش حاکی است:    همایش با قرائت آیاتی چند از قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی آغاز و با بیان نکاتی درباره توجه به سلامتی و ورزش از سوی حمید طهماسبی دکترای ورزشی و با اجرای سرود گروه استانی زهرائیون ادامه یافت.
در پایان مراسم نیز، به قید قرعه به ۸۰ تن از حاضران جوایز غیر نقدی و ۳ دستگاه دوچرخه اعطا شد.
این اقدام گام موثری در فرهنگسازی در خانواده ها به شمار می رود  که به ابتکار شرکت فولاد  خوزستان  صورت پذیرفته است و جا دارد دیگر شرکت ها و سازمان های  بزرگ خوزستان  نیز از این حرکت الگوبرداری  کنند.