مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از فعالیت ۱۷ واحد تولید کننده ماسک و محلولهای ضد عفونی و شوینده در شهرکهای صنعتی استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ اخلاق محمدیان  با اشاره به افزایش چند برابری ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده، ماسک و مواد شوینده در واحدهای مستقر در شهرک‌های […]

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از فعالیت ۱۷ واحد تولید کننده ماسک و محلولهای ضد عفونی و شوینده در شهرکهای صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ اخلاق محمدیان  با اشاره به افزایش چند برابری ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده، ماسک و مواد شوینده در واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان گفت: ۱۷ واحد تولیدی در تلاش هستند تا در این روزهای بحرانی و شیوع ویروس کرونا نیازهای استان و کشور را به این محصولات برطرف کنند.

وی افزود: الکل، ژل ضد عفونی، لباس ضد ویروس، مایع دستشویی، دستمال کاغذی، محلول های ضد عفونی و لباس بیمارستانی از جمله تولیدات این واحدهای صنعتی می باشند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ابزار امیدواری کرد با افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی در چند روز آینده این استان کمبودی از نظر محلول‌های ضد عفونی کننده نداشته باشد.

محمدیان با اشاره به اینکه حفظ میزان اشتغال و سرمایه‌گذاری موجود بسیار ارزان‌تر و آسان‌تر از ایجاد اشتغال جدید است،گفت: با حمایت‌های صورت گرفته تلاش براین است واحدهای صنعتی راکد و غیرفعال به چرخه تولید بازگردند.

وی اظهار داشت: در خوزستان از ابتدای سال تاکنون ۳۹ واحد تولیدی با اشتغال ۴۶۸ نفر به چرخه تولید بازگشته اند.