جلسه شورای راهبری شرکت فولاد اکسین با حضور مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره به منظور بررسی عملکرد واحدهای مختلف در آذرماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی امین ابراهیمی مدیر عامل شرکت ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، شهادت ایشان را عامل مهم در همبستگی و دلبستگی همه اقشار ملت به ایران و آرمان های انقلاب دانست و گفت: تشکر ویژه دارم از همکاران در مجموعه بزرگ فولاد اکسین خوزستان که در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی به صورت متحد و یکپارچه حضو داشتند.
وی افزود: این جنایت بزرگ امنیت و غرور ملی را هدف قرار داده بود که مردم ایران با حضور پر شور و خود جوش خود در مراسم تشیع بار دیگر این پیام را به دنیا دادند که ایران ملتی یکپارچه و متحد است.
مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان تشریح کرد: عملکرد مدیریت پشتیبانی فنی و تاسیسات و واحد کارگاه مرکزی در این مدت قابل تقدیر است ، همچنین اقدامات صورت گرفته درارتقا ایمنی و بهبود شاخص های بازرسی شده در گشت های vip موجب بهبود نظم و آرایش محیط کار شده است و می بایست در تقویت و نگهداشت آن همواره کوشا باشند.
ابراهیمی تصریح کرد: باید مسئولیت پذیری مدیران در امورات محوله، رعایت و تسلط بر قوانین و آئین نامه های مربوطه، نگهداشت و توجه به نیروی انسانی و تسریع پاسخگویی به مکاتبات و مراجعات را از شاخص های قابل توجه در روند کاری خود داشته باشند و خود را ملزم به رعایت موارد مطروحه و دیگر موارد حائز اهمیت بدانند.
وی گفت: برای نخستین بار میزان تولید ورق های api در این شرکت از تولید ورق های تجاری بیشتر شده است که این خود نوید بخش آینده ای روشن برای اکسین می باشد، بنابراین تحقق برنامه های تولیدی در سه ماه آینده بسیار مهم بوده و باید در این مسیر حداقل توقفات را داشته باشیم.
مهندس ابراهیمی در ادامه این جلسه از زحمات و خدمات مهندس مهرجو تقدیر کرد و طی حکمی وی را به عنوان مشاور مدیرعامل در کمیسیون معاملات منصوب کرد و مهندس حدادیان را به عنوان مدیر پشتیبانی فنی و تاسیسات منصوب نمود.
این جلسه با اهدای جام قهرمانی شرکت فولاد اکسین خوزستان در مسابقات شطرنج قهرمانی کارگری کشور توسط واحد خدمات عمومی و رفاه به امین ابراهیمی مدیر عامل شرکت به پاس قدردانی از زحمات و حمایت های ایشان در پویایی امور ورزش فولاد اکسین خوزستان به پایان رسید.