امیر صفی خانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه یکی از دغدغه های شهروندان جهت پرداخت کرایه تاکسی همراه داشتن پول نقد و برای رانندگان پس دادن مابقی کرایه می باشد، شهرداری اهواز با ارائه برنامه اهواز من، ارائه خدمات و انجام امورات مرتبط با شهرداری را برای شهروندان به آسانی فراهم آورده است. صفی […]

???? امیر صفی خانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه یکی از دغدغه های شهروندان جهت پرداخت کرایه تاکسی همراه داشتن پول نقد و برای رانندگان پس دادن مابقی کرایه می باشد،

شهرداری اهواز با ارائه برنامه اهواز من، ارائه خدمات و انجام امورات مرتبط با شهرداری را برای شهروندان به آسانی فراهم آورده است.

???? صفی خانی اضافه نمود پیشرفت فناوری، توسعه زیرساخت‌ها و گسترش استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و نرم‌افزارهای مرتبط با آن‌ها دستیابی به روش‌های نوین پرداخت را امکان‌پذیر کرده است.

???? پرداخت آنلاین کرایه تاکسی از طریق بارکدهای QR از روش هایی است که علاوه بر مدیریت زمان، نگرانی‌های مربوط به بهداشت، حمل نقدینگی و خطرات احتمالی آن کاهش می یابد. ???? وی در ادامه افزود با همکاری ارزشمند و قابل تقدیر اداره کل روابط عمومی شهرداری اقدامات لازم جهت آشنایی، آموزش و فرهنگ سازی شهروندان با برنامه اهواز من و نحوه پرداخت آنلاین کرایه تاکسی در حال انجام می باشد.

???? صفی خانی در پایان ضمن تشکر از سازمان فاوا بیان نمود، باهمکاری سازمان فاوا شهرداری تاکنون بیش از ۱۱۰۰ دستگاه از تاکسی های اهواز به برچسب های QR مجهز شده اند و شهروندان می توانند با نصب برنامه اهواز من و اسکن بارکد QR، تجربه ای هوشمندانه برای پرداخت آسان و امن کرایه تاکسی را تجربه نمایند.