دبیرخانه ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همزمان با استقبال گسترده کارجویان، زمان ثبت نام ششمین دوره آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ مرداد ماه تمدید شد. در این دوره بیش از ۵۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی نسبت به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز […]

دبیرخانه ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همزمان با استقبال گسترده کارجویان، زمان ثبت نام ششمین دوره آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ مرداد ماه تمدید شد. در این دوره بیش از ۵۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی نسبت به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود برای بیش از ۲۶ هزار موقعیت شغلی در سراسر کشور از طریق این آزمون اقدام خواهند کرد.

داوطلبان می‌توانند جهت شرکت در ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی که در ۹ دسته شغلی و بیش از ۲۳۲ عنوان برگزار می‌شود، بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، از فرصت استخدام در یکی از ۵۱۰۰ سازمان و شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند، این دسته‌های شغلی عبارتند از: «مالی، اداری و حقوقی»، «مهندسی»، «هنر، رسانه و آموزش»، «مدیریتی»، «کارشناسی و ارائه خدمات»، «سلامت»، «بازاریابی و فروش»، «فنی و اجرایی» و «فناوری اطلاعات».

تمامی متقاضیان برای کسب اطلاع در مورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، استان‌های محل برگزاری آزمون می‌توانند دفترچه راهنمای آزمون را از وبگاه رسمی آزمون به نشانی www.inre.ir دریافت و آن را با دقت مطالعه کرده و پس از آن نسبت به انتخاب و ثبت‌نام دسته‌های شغلی مورد نظر خود اقدام کنند.

  • نویسنده : صدای هم وطن
  • منبع خبر : صدای هم وطن