به سه اثر برگزیده به‌ترتیب نفر اول ۵ میلیون تومان، نفر دوم ۳ میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان به‌علاوه‌ی یک سال اشتراک رایگان ماهنامه هدیه داده می‌شود.

ماهنامه‌ی شبکه آفتاب تعدادی از صفحات ویژه‌نامه‌ی نوروزی خود را به عکس اختصاص داده است. بدین منظور داستانی از بیژن نجدی با عنوان «سپرده به زمین» از مجموعه‌ی «یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» را انتخاب کرده‌ایم. از عکاسان عزیز تقاضا می‌کنیم با مطالعه‌ی این داستان که پس از کسب مجوز از نشر مرکز در وبسایت شبکه آفتاب به نشانی aftabnetdaily.ir نیز بازنشر شده، برداشت شخصی خود از این قصه را در قالب یک تک‌عکس برای ما ارسال کنند. «شبکه آفتاب» اعتقاد دارد چاپ عکس‌های برگزیده در این ویژه‌نامه می‌تواند در نشان‌دادن خلاقیت و ذهن پویای عکاسان ایرانی به مخاطبان مؤثر باشد.

شرایط شرکت در این مسابقه به این شرح است:
۱. هر عکاس فقط می‌تواند یک تک‌عکس (سیاه‌وسفید یا رنگی – افقی یا عمودی) ارسال کند که حاکی از برداشت شخصی و خلاقانه‌ی عکاس از داستانِ «سپرده به زمین» است. محدودیتی از نظر ژانر عکاسی (مستند، خلاقه، هنری و …) در این مسابقه وجود ندارد.
۲. عکس‌ها پیش از این نباید منتشر شده باشند.
۳. عکس‌ها ترجیحاً برای این مسابقه عکاسی شده باشند اما عکس آرشیوی نیز بنا به ضرورت قابل قبول است.
۴. عکس‌ها با فرمت TIF یا jpg و با اندازه‌ی ۲۰ در ۳۰ سانتیمتر باید ارسال شوند. عکس‌های موبایلی، با همین کیفیت، نیز مورد قبول است.
۵. از نظر ماهنامه‌ی شبکه آفتاب، مالکیت عکس‌ها از آنِ فرستنده‌ی عکس‌هاست و ماهنامه‌ی شبکه آفتاب مسئولیتی در قبال مالکیت آثار ندارد.
۶. عکس‌های منتخب در مرحله‌ی نخست در شورای تحریریه‌ی ماهنامه و در مرحله‌ی دوم آثار برگزیده با نظر هیأت داوران انتخاب خواهند شد.
۷. ارسال آثار به منزله‌ی موافقت با انتشار آنها در نسخه‌ی چاپی ماهنامه و شبکه‌های اجتماعی مرتبط با ماهنامه است.
۸. به سه اثر برگزیده به‌ترتیب نفر اول ۵ میلیون تومان، نفر دوم ۳ میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان به‌علاوه‌ی یک سال اشتراک رایگان ماهنامه هدیه داده می‌شود.
۹. لطفاً آثار خود را با ذکر نام و نام‌خانوادگی صاحب اثر، نام خود اثر (بدون استیتمنت) و شماره‌ی تماس به آدرس ایمیل pic.aftabnetmag@gmail.com ارسال کنید. در قسمت موضوع این عنوان را ذکر کنید: «فراخوان عکس ویژ‌ه‌نامه‌ی نوروزی»
۱۰. مهلت ارسال عکس‌ها تا اول اسفندماه ۱۳۹۹ است و تمدید نخواهد شد.

برای دریافت داستان روی این لینک کلیک کنید.

 

  • نویسنده : صدای هم وطن
  • منبع خبر : پیوند ایرانیان