???? معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به اینکه ۹۵ درصد زباله‌های سطح منطقه شش جمع‌آوری شده است، گفت: با توجه به اینکه پیمانکار جمع‌آوری زباله در منطقه شش در انجام وظایف کوتاهی کرده و سلامت مردم و بهداشت شهر را به خطر انداخته است، بر اساس قانون خلع ید شد. ???? علی […]

 

???? معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به اینکه ۹۵ درصد زباله‌های سطح منطقه شش جمع‌آوری شده است، گفت: با توجه به اینکه پیمانکار جمع‌آوری زباله در منطقه شش در انجام وظایف کوتاهی کرده و سلامت مردم و بهداشت شهر را به خطر انداخته است، بر اساس قانون خلع ید شد.

???? علی شمس گفت: در پی مشکلات بیمه‌ای که پیمانکار جمع‌آوری زباله در منطقه شش اهواز برای کارگران ایجاد کرده بود در نهایت منجر به عدم جمع‌آوری زباله طی چند روز گذشته شده بود که با اقدامات انجام شده هزینه بیمه پرداخت و مشکلات کارگران رفع شد.

???? وی افزود: با توجه به مشکلاتی که پیمانکار ایجاد کرد و اینکه تمام مطالبات خود را دریافت نموده بود بر اساس قوانین خلع ید شد و مسئولیت جمع‌آوری زباله تا تعیین پیمانکار جدید به سازمان موتوری محول شد.

???? معاون خدمات شهری شهرداری اهواز ضمن تشکر از پیمانکاری که به درستی با انجام وظایف خود بهداشت و سلامت شهروندان را حفظ می‌کنند، ادامه داد: با پیمانکارانی که بهداشت شهر و سلامت مردم را به خطر می‌اندازند و شرایط پیمان را رعایت نمی‌کنند برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

???? شمس اضافه کرد: جمع آوری زباله از روز گذشته آغاز شده و تا کنون بیش از ۹۵ درصد زباله‌ها جمع‌آوری شده است و به زودی منطقه به روال عادی بازمی گردد.

???? وی توضیح داد: در اکثر کلانشهرها جمع‌آوری زباله به صورت یک روز در میان انجام می‌شود با توجه به مشکلاتی که ایجاد شده از شهروندان انتظار داریم همکاری لازم را تا پایداری شرایط داشته باشند.